11.03.2012

one night left

Z niedowierzaniem wpatruję się w akwarium, gdzie akurat Coco 'bawi' się rybkami goniąc i dziubając ich za ogonki- niestety bez happy endu dla rybek. Nie robi tego często- ogólnie są przyjaciółmi, więc albo go wkurzyły, albo (jestem przekonana, iż naprawdę taką ma intencję) pokazuje nam, że sobie bez nas świetnie poradzi. Nie do końca wiem, jak poradze sobie JA, zostawiając go samego- kiedy wpartuje się we mnie tymi ślipotkami...machając łapkami.

Spakowani siedzimy na kufrach- tysiące drobnostek, o czym by jeszcze wypadało pamiętać buszują po mojej głowie. 13-sto godzinny lot nas leciutko przeraża; nasz pierwszy wspólny lot- dotychczas lataliśmy (do siebie) osobno. Ale lubię to, lubię latać.
Uwielbiam atmosferę na lotoniskach- odloty, przyloty, ludzie z przeróżnych zakątków świata. Te oczekiwania, pożegnania, ten pośpiech, ten spokój przy kawie czekając na swoją odprawę. Tablica z przylotami i odlotami, tam wyprzedzają marzenia fantazję- z tego miejsca można praktycznie odlecieć wszędzie- nawet przenieść się 'w czasie' na drugi koniec świata. Dla mnie takie miejsca są magiczne...

I tak oto odliczanie dobiega końca, wyczekiwana podróż poślubna jest na wyciągnięciu ręki- a na plażach tej wyspy, a czas może z miłą chęcia stanąć po prostu w miejscu!
Do miłego 'napisania'! :)Kommentare:

 1. Przyjemnej podrozy! A tam, niech Wam plynie czas jak najwolniej:) Cudownej podrozy poslubnej!
  Sciskam!

  AntwortenLöschen
 2. Kochana moze jeszc ze uda sie Tobie przeczytac tego wpisa.

  Zamiast kawy poranne powinniscie wypic sobie winko.Brzmi to dzinie.Ale wlasnie to jest nalepsze na tak dlugie latanie.Naet jesli lecicice rano !! jeszcze raz Winkoo !!! Kawe to bedziecie sobie pic na wyspie.:)

  Dobrej zabawmy, nie przjmujcie sie tymi "Hurganami"! Teraz nie jest sezon na to !:) Chyba.. hihih
  Buziaki i przyjemniej podrozy zycze.

  P.S.
  winko a nie kawusia !!! :P

  AntwortenLöschen
 3. Też miesiąc miodowy spędziliśmy na Dominikanie:) Koniecznie wybierzcie się na Wyspę Saona:) Pozdrawiam

  AntwortenLöschen
 4. Dziekuje dziewczyny, bylo wspaniale! :)))

  Mimi&Jo- milo Was znow czytac :)

  AntwortenLöschen