03.07.2016

Spring favs -simplelife-

Tegoroczna wiosna to:

  • ... środowe wypady na ryneczek. Junior na rowerku, a ja z siatką pełną dobroci- lubię środy za to i ubolewałam za każdym razem, jeśli z rożnych powodów nie mogliśmy pójść. Zachwycam się wówczas tym co widzę wokół, "zielenina" napaja mnie energią, nadzwyczajnie. #queenofgreen  • ... miłość do nowej torebki! Przez pół roku szukałam czarnej, aby na wiosnę kupić granatową. Cała ja :) Torebki od zawsze muszą do mnie przemawiać- nie wystarczy jedynie, że jest ładna. Jest to wyzwaniem, szczególnie jeśli pilnie jakiejś potrzebuję. Lubię styl "woreczkowy"- bo na pozór są małe i mimo tego, zmieszczę wszystkie potrzebne rzeczy dla siebie i Juniora. W dni "niecodzienne" zmieścił się także tablet, książka, średnia butelka wody i więcej jedzenia ;)
  • ...Highlight: Wyjazd do Toscanii, choć wydaje się jakby był wieki temu.  • ...m.in. dwie piosenki, które sprawiały dobry humor i leciały prawie na okrągło.
The Strumbellas - Spirits

Milow- Howling at the Moon  • Last but not least: ... już nie do ukrycia- zdominowanie poprzez coraz większą kulkę małego lokatora spowodowało, iż ta wiosna, była inna niż wszystkie.

Kommentare:

  1. Co to za torebka, bo ja akurat granatową chcialabym mieć ;) widzę, że wyciskany mus to jak i u nas must have... Kwiaty-Love :)

    AntwortenLöschen